morze 

Reda - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Krzysztof Ciecióra kandydat na prezydenta miasta Radomska

Opis:

🌟 Krzysztof Ciecióra
- Twoja Pewność, Nasza Przyszłość! 🌟

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP🗳️ Szanowni Mieszkańcy Radomska! 🗳️

Jesteśmy tu, by z dumą ogłosić naszego kandydata na prezydenta miasta Radomsko na nadchodzące wybory 2024 roku. Ten kandydat to nie kto inny jak Krzysztof Ciecióra - wybitny poseł, doświadczony polityk, a także były wiceminister rolnictwa.

Krzysztof Ciecióra jest nie tylko politykiem, lecz również autentycznym rolnikiem - osoba, która zna potrzeby, wyzwania i aspiracje naszej społeczności. Jego doświadczenie obejmuje zarówno obszar lokalny, jak i krajowy, czyniąc go idealnym kandydatem na stanowisko prezydenta miasta Radomsko.

Jego misją jest przyniesienie odnowy do Radomska - odnowy, która zaczyna się od serca miasta i rozchodzi się we wszystkich jego zakątkach. Jako poseł nowej kadencji sejmu RP, Krzysztof Ciecióra wykazał się wizją, determinacją i pracowitością, które są niezbędne do naprowadzenia Radomska na ścieżkę sukcesu.

Jego dotychczasowa praca jako wiceministra rolnictwa świadczy o jego zdolnościach przywódczych oraz zdolnościach do rozwiązywania skomplikowanych problemów. Krzysztof Ciecióra jeden z liderów OdNowa nie tylko rozumie potrzeby rolników, ale także zna kluczowe aspekty zarządzania, planowania i budowania wspólnoty.

Wierzymy, że Krzysztof Ciecióra to nie tylko kandydat - to obietnica zmiany, rozwoju i prosperity dla Radomska. Jego wizja obejmuje inicjatywy gospodarcze, programy społeczne i inwestycje infrastrukturalne, które przyczynią się do tworzenia silnej, zjednoczonej i dynamicznej społeczności.

Dlatego w nadchodzących wyborach 2024 roku OdNowa wystawia na prezydenta miasta Radomsko Krzysztofa Cieciórę. To nie tylko decyzja polityczna, to decyzja dla dobra naszego miasta, naszych rodzin i naszej przyszłości.

Przyłączcie się do naszej misji budowania lepszego Radomska. Oddajcie swój głos na Krzysztofa Cieciórę - głosujcie na pewność i przyszłość naszej społeczności.

Razem możemy osiągnąć wszystko!

Dziękujemy.

🌟 Krzysztof Ciecióra - Twój Wybór, Nasza Siła! 🌟

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1496
Dodane: 2024.03.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj