morze 

Reda - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień dekoracyjny elewacyjny murowy ozdobny piaskowiec polski

Opis:

Nasza przedsiębiorstwo, PPU Pawlik, to 100% krajowy producent dostarczający różnorodne materiały takie jak kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy i płyty szlifowane na elewacje. Wszystkie te produkty wytwarzane są z naszych własnych surowców skalnych, pozyskiwanych z kolorowego piaskowca, który charakteryzuje się niezwykłą paletą barw, zarówno w naszym kraju, jak i być może również w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to obiekt górniczy oraz złoże należące do firmy PPU Kamieniarstwo Pawlik zlokalizowanej we wsi Grabowie koło Karczowa na pograniczu województwa łódzkiego i świętokrzyskiego, w pobliżu rzeki Pilicy. W tej kopalni, a także w kolejnych pięciu, obecnie eksploatujemy żółty piaskowiec z okresu jury, wydobywając go wyłącznie za pomocą koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, bez konieczności stosowania środków strzałowych. Wyposażone w specjalistyczny osprzęt, maszyny służą do odspajania i kruszenia bloków piaskowca występujących w stanie naturalnym. Dodatkowo, wspomagamy proces wydobycia za pomocą ręcznego wiercenia przy użyciu wiertarek pneumatycznych. Po wykonaniu wiercenia przy użyciu wiertarek udarowo-pneumatycznych, stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, aby odspoić większe bloki skalne, a także tworzymy spody robocze umożliwiające ekonomiczne wydobycie i jakościową segregację surowca skalnego.

Otrzymany naturalny piaskowiec jest poddawany obróbce w kamieniołomie mieszczącym się w malowniczej wiosce Grabowie. Przekształcamy go w różnorodne produkty, takie jak kamień murowy, kamień ogrodowy w zróżnicowanych formach i kształtach, a także płyty szlifowane na elewacje, jak również pospółkę drogową, powstałą w wyniku eksploatacji bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień na elewację
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1477
Dodane: 2023.11.06
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj